Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Протокол № 1-5

 

ПРОТОКОЛ № 5

засідання виконавчого комітету

Фортечної районної у м. Кропивницькому ради

 

 

21 травня 2021 року                                          м. Кропивницький

 

                                                                       Розпочато засідання: 13.00

                                                                        Закінчено засідання: 14.00

 

Головуючий на засіданні голова  районної  у місті  ради В.Закаблуковський.

 

На засіданні присутні:

члени виконавчого комітету: Голуб Тетяна, Довгаль Олександр, Кутах Ольга, Пасенко Алла, Петречук Наталія, Поповкіна Інна, Янчук Дмитро.

 

запрошені:

О. Баланюк       голова комісії з припинення виконавчого органу зі статусом юридичної особи – управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради (8);

В. Поліщук   – інженер   комунального    підприємства    «Житлово –  експлуатаційна організація № 1» Кропивницької міської ради» (1).

Відсутні:

члени виконкому: Петро Довгий.

 

Порядок денний:

 

1. Про переоформлення особового рахунку на квартиру громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна   організація № 1» Кропивницької міської ради».

2. Про внесення змін у додаток 2 до рішення виконавчого комітету районної умісті ради від 10 грудня 2020 року № 117.

3. Про погодження проєкту рішення районної у місті ради «Про затвердження звіту про виконання бюджету Фортечного районну у місті Кропивницький за І квартал 2021 року», що вноситься на розгляд районної у місті ради.

4. Про затвердження порядку використання бюджетних коштів.

5. Про звільнення Демидової М.М. від повноважень опікуна над недієздатною Стаднік Ю.О.

6. Про влаштування до психоневрологічного інтернату недієздатного Прокопова В.А.

 

2

7. Про приєднання квартири до території, у межах якої діє квартальний комітет № 18.

8. Про погодження проєкту рішення районної у місті ради «Про передачу матеріальних цінностей», що вноситься на розгляд районної у місті ради.

 

В.ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ: Пропоную прийняти порядок денний за основу.

Ставлю на голосування.

Хто за? – 8.

Проти ?- 0.

Утримався? -0.

Порядок денний прийнято  за основу.

 

В.ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ: Шановні колеги, оскільки вчора, 20 травня, Кропивницькою міською радою внесено певні зміни до нашого бюджету,  є пропозиція доповнити порядок денний питанням «Про погодження проєкту рішення районної у місті ради «Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 24 грудня 2020 року № 17 «Про бюджет Фортечного району у місті Кропивницький на 2021 рік», що вноситься на розгляд районної у місті ради».

 

В.ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ: Ставлю на голосування цю пропозицію.

Хто за? – 8.

Проти ?- 0.

Утримався? -0.

Пропозицію прийнято. Дякую.

 

В.ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ: Враховуючи те, що в прийнятому за основу порядку денному вісім питань, пропоную додаткове питання включити до порядку денного під номером дев’ять.

 

В.ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ: Ставлю на голосування другу пропозицію.

Хто за? – 8.

Проти ?- 0.

Утримався? -0.

Пропозицію прийнято. Дякую.

 

В.ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ: Пропоную прийняти порядок денний в цілому із запропонованими  пропозиціями.

Ставлю на голосування.

Хто за? – 8.

Проти ?- 0.

Утримався? -0.

Порядок денний прийнято в цілому.

3

1. СЛУХАЛИ: В.Поліщук, яка ознайомила членів виконавчого комітету районної у місті ради з проєктом рішення  про переоформлення особового рахунку на квартиру громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна  організація № 1» Кропивницької міської ради».

ВИРІШИЛИ:    Прийняти рішення № 36 (додається).

 

2. СЛУХАЛИ: О.Новак, яка ознайомила членів виконавчого комітету районної у місті ради з проєктом рішення  про внесення змін у додаток 2 до рішення виконавчого комітету районної умісті ради від 10 грудня 2020 року № 117.

ВИРІШИЛИ:    Прийняти рішення № 37 (додається).

 

3. СЛУХАЛИ І.Поповкіну, яка ознайомила членів виконавчого комітету районної у місті ради з проєктом рішення «Про погодження проєкту рішення районної у місті ради «Про затвердження звіту про виконання бюджету Фортечного районну у місті Кропивницький за І квартал 2021 року», що вноситься на розгляд районної у місті ради».

ВИРІШИЛИ:    Прийняти рішення № 38 (додається).

 

4. СЛУХАЛИ: В.Закаблуковського, який ознайомив членів виконавчого комітету районної у місті ради з проєктом рішення про затвердження порядку використання бюджетних коштів.

ВИРІШИЛИ:    Прийняти рішення № 39 (додається).

 

5. СЛУХАЛИ: Т.Голуб, яка ознайомила членів виконавчого комітету районної у місті ради з проєктом рішення про звільнення Демидової М.М. від повноважень опікуна над недієздатною Стаднік Ю.О.

ВИРІШИЛИ:    Прийняти рішення № 40 (додається).

 

6. СЛУХАЛИ: Т.Голуб, яка ознайомила членів виконавчого комітету районної у місті ради з проєктом рішення про влаштування до психоневрологічного інтернату недієздатного Прокопова В.А.

ВИРІШИЛИ:    Прийняти рішення № 41 (додається). 

 

7. СЛУХАЛИ: Т.Голуб, яка ознайомила членів виконавчого комітету районної у місті ради з проєктом рішення про приєднання квартири до території, у межах якої діє квартальний комітет № 18.

ВИРІШИЛИ:    Прийняти рішення № 42 (додається).

 

8. СЛУХАЛИ: О.Баланюк, яка ознайомила членів виконавчого комітету районної у місті ради з інформацією про погодження проєкту рішення районної у місті ради «Про передачу матеріальних цінностей», що вноситься на розгляд районної у місті ради.

ВИРІШИЛИ:    Прийняти рішення № 43 (додається).

4

9. СЛУХАЛИ: І.Поповкіну, яка ознайомила членів виконавчого комітету районної у місті ради з інформацією про погодження проєкту рішення районної у місті ради «Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 24 грудня 2020 року № 17 «Про бюджет Фортечного району у місті Кропивницький на 2021 рік», що вноситься на розгляд районної у місті ради.

ВИРІШИЛИ:    Прийняти рішення № 44 (додається).

 

 

 

Голова Фортечної районної

у м.Кропивницькому ради                            Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ