Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Проєкт рішення № 79

 

Проєкт № 79

 

У К Р А Ї Н А

 

Р І Ш Е Н Н Я

ФОРТЕЧНОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДИ

СЬОМА   СЕСІЯ ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

 

 

від  «___» грудня   2021 року                                                                          _____

 

Про звернення депутатів Фортечної районної у місті Кропивницькому  ради восьмого скликання щодо вирішення проблемних питань на території Фортечного району міста Кропивницького

 

Керуючись статтями 143, 144 Конституції України, статтею 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на підставі звернень мешканців Фортечного району м. Кропивницького, районна у місті рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Підтримати звернення депутатів Фортечної районної у місті Кропивницькому ради восьмого скликання щодо вирішення проблемних питань на території Фортечного району міста Кропивницького, що додається.

 

2.п Звернення депутатів Фортечної районної у місті Кропивницькому ради восьмого скликання направити до міського голови міста Кропивницького  А. Райковича для розгляду по суті.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з  питань житлово-комунального господарства, охорони природного середовища, запобігання надзвичайних ситуацій, транспорту та енергозбереження, зв’язків з квартальними комітетами та ОСББ та  з  питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.

.

 

 

 

Голова районної у місті ради                           Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

Яна ВІЧІРКО 24 32 60

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Фортечної районної у місті Кропивницькому ради восьмого скликання щодо вирішення проблемних питань на території Фортечного району міста Кропивницького

 

        Ми, депутати Фортечної районної у місті Кропивницькому ради, які представляють інтереси жителів Фортечного району міста Кропивницького занепокоєні благоустроєм  Фортечного району та міста в цілому.

Житлово-комунальне господарство – одна з найгостріших соціально – економічних проблем міста. З кожним роком погіршується технічний стан галузі житлово – комунального господарства: старіє житловий фонд, зношуються внутрішньо будинкові та інженерні мережі теплопостачання, водопостачання та водовідведення, погіршується стан вулично-дорожньої мережі, мереж вуличного освітлення, більшість зелених насаджень досягли своєї вікової межі, тощо. У житлово – комунальному господарстві міста багато проблем, що потребують негайного вирішення.  Якщо не вживати своєчасних заходів щодо їх вирішення, можливе значне погіршення технічного стану житлового фонду, підвищення аварійності об’єктів житлово- комунального господарства, збільшення питомих та непродуктивних витрат, матеріальних та енергетичних ресурсів, а відповідно обсягів капітальних і поточних ремонтів.

 Одним з головних напрямків депутатської діяльності є робота з виборцями, так до депутатів районної у місті ради звернулися мешканці щодо:

встановлення зовнішнього освітлення по вул. 7 Березня (від вул. Миру до вул. Ольжича) та вул. Володимирської; вул. Слов’янській (від буд. №1 до                      вул. Миколи Левитського (Колгоспна)) разом з пров. Слов’янським (включно).

грейдерування вул. Богдана Хмельницького, вул. Євгена Березняка,                                  вул. Гетьмана Сагайдачного;

капітальний ремонт та облаштування тротуарної зони від інтернату до Комунального закладу «Навчально – виховне об’єднання № 25 «Загальноосвітня школа IIII ступенів, природничо – математичний ліцей, Центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» з обох сторін вулиці Леваневського;

проведення ремонтних робіт з благоустрою перед навчальним корпусом «Кропивницького професійного ліцею» (вул. Волкова, 15).

Враховуючи вище викладене, звертаємось до Вас з проханням включити до Комплексної програми розвитку житлово – комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті Кропивницький на 2021 – 2025 роки  зазначені об’єкти благоустрою шляхом внесення відповідних змін у рішення Кропивницької міської ради від 02 лютого 2021 року № 105 «Про затвердження Комплексної програми розвитку житлово – комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті Кропивницький на 2021 – 2025 роки».

 

 

Депутати Фортечної районної у

м. Кропивницькому ради

восьмого скликання