Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Проєкт рішення № 76

 

          

                  Проєкт 76

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

СЬОМА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «___» грудня 2021 року                                                           №______

 

Про умови оплати праці

заступника голови Фортечної  районної

у місті Кропивницькому ради восьмого

скликання Жарової І.М. у 2022 році

 

         Керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», відповідно до рішення районної у місті ради від   24 грудня 2020 року № 16 «Про обрання заступника голови Фортечної районної у місті Кропивницькому ради восьмого скликання», від ___ грудня 2021 року  № __ «Про бюджет Фортечного району у місті Кропивницький на 2022 рік»,  районна у місті рада:

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Встановити Жаровій Ірині Миколаївні, заступнику голови Фортечної районної у м. Кропивницькому  ради восьмого скликання у 2022 році такі умови оплати праці:

 

надбавку за вислугу років понад 3 роки у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг;

 

надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 90 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;

 

премію відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в межах, передбачених на преміювання у кошторисі виконавчого комітету районної у місті ради за фактично відпрацьований час у розмірі 70 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, вислугу років та надбавки за виконання особливо важливої роботи.

   

 

2

 

         2. Надати Жаровій Ірині Миколаївні, заступнику голови Фортечної районної у м. Кропивницькому  ради восьмого скликання у 2022 році матеріальну допомогу для оздоровлення та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірах середньомісячної заробітної плати у межах фонду заробітної плати.

 

          3. Виплачувати додаткові премії до державних, професійних, ювілейних дат  у межах заробітної плати за рахунок коштів у межах фонду преміювання та фонду економії оплати праці.

 

         4. Бухгалтерсько – господарському відділу виконавчого комітету вказані вище нарахування проводити з 01 січня 2022 року.

  

 

Голова районної у місті ради                          Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор БІЛЕНЬКИЙ 24 67 65