Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Проєкт рішення № 75

 

                             Проєкт 75

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

СЬОМА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «___» грудня 2021 року                                                           №______

 

Про умови оплати праці

голови Фортечної  районної

у місті Кропивницькому ради

восьмого скликання

Закаблуковського В. О. у 2022 році

 

         Керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», відповідно до рішень районної у місті ради від  15 грудня 2020 року № 7 «Про обрання голови Фортечної районної у місті Кропивницькому ради восьмого скликання», від ___ грудня 2021 року № __ «Про бюджет Фортечного району у місті Кропивницький на 2022 рік», районна у місті рада:

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Встановити Закаблуковському Віктору Олександровичу, голові Фортечної районної у м. Кропивницькому  ради восьмого скликання у   2022 році такі умови оплати праці:

 

надбавку за вислугу років понад 15 років у розмірі 25 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг;

 

надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 90 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;

 

премію відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в межах, передбачених на преміювання у кошторисі виконавчого комітету районної у місті ради за фактично відпрацьований час у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, вислугу років та надбавки за виконання особливо важливої роботи.

 

 

 

2

 

        2. Надати Закаблуковському Віктору Олександровичу,  голові Фортечної районної у м. Кропивницькому  ради восьмого скликання у 2022 році матеріальну допомогу для оздоровлення та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірах середньомісячної заробітної плати у межах фонду заробітної плати.

 

       3. Виплачувати додаткові премії до державних, професійних, ювілейних дат  у межах заробітної плати за рахунок коштів у межах фонду преміювання та фонду економії оплати праці.

 

         4. Бухгалтерсько – господарському відділу виконавчого комітету вказані вище нарахування проводити з 01 січня 2022 року.

 

 

Голова районної у місті ради                          Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ