Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Проєкт рішення № 73

 

Проєкт № 73  

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

СЬОМА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

                                                  Р І Ш Е Н Н Я                                  

 

від «___» грудня  2021 року                                                                     ____

 

Про Програму фінансової підтримки

органів самоорганізації населення

Фортечного району  м. Кропивницького на 2022 рік

 

         Керуючись статтями  41, 59 Закону України  "Про місцеве самоврядування   в   Україні",   рішенням  Кіровоградської   міської  ради  від 25 березня  2021 року № 168 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кропивницькою міською радою Подільській та Фортечній районним у  місті Кропивницькому   радам восьмого  скликання   та   їх  виконавчим  органам”, з метою сприяння діяльності органів самоорганізації населення, районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

         1. Затвердити Програму фінансової підтримки органів самоорганізації населення  Фортечного району м. Кропивницького (далі – Програма) на 2022 рік (додається).

 

         2.Фінансовому відділу районної у місті ради (Поповкіна) при затвердженні бюджету Фортечного району у місті Кропивницький  на 2022 рік передбачити бюджетні асигнування на реалізацію цієї Програми.

 

        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної у місті ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку та інвестицій, з питань житлово – комунального господарства, охорони природного середовища, запобігання надзвичайних ситуацій, транспорту та енергозбереження, зв’язків з квартальними комітетами, ОСББ та заступника голови районної у місті ради І. ЖАРОВУ.

 

 

 

Голова  районної  у  місті  ради                         Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

 

Олена ГОЛУБ 24 32 60

 ДОДАТОК