Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Проєкт № 71

 

Проєкт № 71

 

 

У К Р А Ї Н А

 

Р І Ш Е Н Н Я

ФОРТЕЧНОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДИ

СЬОМА   СЕСІЯ ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від «__»  грудня  2022 року                                                                    №  _____

 

Про перспективний план роботи

Фортечної районної у  м.  Кропивницькому  ради

восьмого скликання її виконавчих

органів та виконавчого комітету на 2022 рік

 

Керуючись частиною першою статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 23, 24 Регламенту Фортечної  районної у м. Кропивницькому ради восьмого скликання,  районна у місті рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Затвердити    перспективний   план   роботи    Фортечної   районної у                           м. Кропивницькому ради  восьмого скликання її  виконавчих органів та виконавчого комітету на 2022 рік (додається).

 

2. Надати дозвіл голові районної у місті ради, у разі необхідності, вносити оперативні зміни та доповнення до перспективного плану роботи Фортечної районної у м. Кропивницькому ради  восьмого скликання її  виконавчих органів та виконавчого комітету на 2022 рік.

 

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної у місті ради від 25 лютого 2021 року № 33 «Про перспективний план роботи Фортечної районної у м. Кропивницькому ради  восьмого скликання на 2021 рік».

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті ради з питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту та заступника голови районної у місті ради І. ЖАРОВУ.

 

Голова районної у місті ради                            Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

 

Олена ГОЛУБ  24 32 60

 

 ДОДАТОК