Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Проект рішення № 206

 

Проект

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від «___» серпня 2020 року                                                                             № ____ 

 

Про внесення змін до рішення районної

у місті ради від 20 грудня 2019 року № 211

«Про районний у місті бюджет на 2020 рік»

 

Керуючись статтями 41, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Бюджетного кодексу України, рішенням Міської ради міста Кропивницького від ___ серпня 2020 року № ____ «Про внесення змін до рішення Міської ради міста Кропивницького від 18 грудня 2019 року № 3046 «Про бюджет міста Кропивницького на 2020 рік», враховуючи пропозиції розпорядників коштів районного у місті бюджету, районна у місті рада

 В И Р І Ш И Л А :

 

1. Внести зміни до показників районного у місті бюджету, визначених у  додатках 1 та 2 до рішення районної у місті ради від 20 грудня 2019 року № 211 «Про районний у місті бюджет на 2020 рік», згідно з додатками 1 та 3 до цього рішення.

2. Визначити профіцит загального фонду районного у місті бюджету у сумі 1012060 грн., напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду (на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для окремих категорій населення відповідно до законодавства за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету).

Визначити дефіцит спеціального фонду районного у місті бюджету у сумі 1012060 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду районного у місті бюджету до бюджету розвитку спеціального фонду (на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для окремих категорій населення відповідно до законодавства за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету).

Затвердити джерела фінансування районного у місті бюджету на 2020 рік згідно з додатком 2 до цього рішення.

 

3. Додатки 1, 2 та 3 є невід’ємною частиною цього рішення.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку (Тоток).

 

 

Заступник голови районної у місті ради                                           Ірина Жарова