Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Проект рішення № 200

 Проєкт № 200

  

У К Р А Ї Н А

 ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 ДВАДЦАЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 

РІШЕННЯ

від  «___»  березня 2020 р.                                                                №  ___ 

  

Про звернення депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо зняття з розгляду законопроекту № 178-10 від 10.10.2019 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення»»

  Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламентом Фортечної районної у м. Кропивницькому ради, з метою дотримання Конституції України, основних принципів державного регулювання у сфері соціальної політики, недопущення загострення суспільної напруги серед населення Фортечного району, районна у місті рада

 В И Р І Ш И Л А:

 1. Підтримати звернення депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради до Президента України Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо зняття з розгляду законопроекту № 2178-10 від 10.10.2019 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення»» (додається).

2. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

3. Голові районної у місті ради (Кришко) направити звернення депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

 

  

 

Голова районної у місті ради                                               О. Кришко