Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Проект рішення № 197

 Проєкт № 197

 УКРАЇНА

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ  РАДА

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «___» березня 2020 року                                                                      №  ____

 

 

Про затвердження структури і

штатної чисельності працівників

про комунальний заклад «Центр

комплексної реабілітації для дітей

з інвалідністю Фортечної районної

 у місті Кропивницькому ради»

 

Керуючись частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 3, 10, 37 Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2018 року №587 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 08 грудня 2006 року №1686 і від 31 січня 2007 року №80», наказами Міністерства соціальної політики України від 14 березня 2018 року №355 «Питання комплексної реабілітації осіб з інвалідністю», від 30 липня 2013року №452 «Про затвердження Державного стандарту денного догляду» враховуючи записку директора  комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної  у місті Кропивницькому ради»  Місюні Л.В. від 18 лютого 2020 року, районна у місті рада

   ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити структуру та штатну чисельність працівників  комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної  у місті Кропивницькому ради» згідно з додатком.

  2.   Визнати такими, що втратило чинність, рішення районної у місті ради від 27 вересня 2018 року №163 «Про затвердження структури  і штатної чисельності працівників комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної  у місті Кропивницькому ради».

 3.  Пункт 2 цього рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації Положення про комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної  у місті Кропивницькому ради».

 

Голова районної у місті ради                                                            О. Кришко