Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Cемір з головами квартальних комітетів Фортечного району

Сьогодні, 22 грудня 2023 року відбувся семінар з головами квартальних комітетів Фортечного району м. Кропивницького.

Заступник начальника Кропивницького МТЦК та СП-начальник мобілізаційного відділення Олександр Блищик поінформував присутніх про продовження мобілізаційних заходів на території міста.

Про небезпечність сказу тварин для людей та основні профілактичні заходи направлені на запобігання сказу доповіла заступник начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кропивницького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Людмила  Денисенко.

Начальник Кропивницької районної державної лікарні ветеринарної медицини  Віталій Тєльний наголосив на важливості профілактичної імунізації домашніх тварин проти сказу.

З нагоди 50-ї річниці з Дня утворення Фортечного району, заступник міського голови Олександр Мосін і секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка привітали всіх присутніх та вручили пам’ятну відзнаку голові Фортечної районної у місті Кропивницькому ради Віктору Закаблуковському.

У свою чергу голова районної у місті ради Віктор Закаблуковський та заступник голови Ірина Жарова привітали голів квартальних комітетів Фортечного району, подарували пам’ятні сувеніри та вручили відзнаки за багаторічну сумлінну працю, активну життєву і громадську позицію.