Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Умови воєнного стану вимагають ретельного планування та організації заходів безпеки під час святкування Великодня

Цього року українці знову святкуватимуть Великдень у період воєнного стану, що вимагає безперечного урахування ризиків ракетних атак під час підготовки до свята у Кропивницькому.

Отже, громадський транспорт у Кропивницькому працюватиме на Великдень у відповідності до режиму комендантської години: ранком 05 травня автобуси і тролейбуси розпочнуть роботу на одну годину раніше – із 05.00 і працюватимуть до 22.00. Графіки руху автобусів і тролейбусів будуть відкориговані з урахуванням збільшення пасажиропотоку.

Освітлення вулиць перед Великоднем буде вимкнене о 23.00 і включене  о 05.00 ранку, щоб містяни мали можливість зручно дістатися до храмів та повернутися додому.

Крім того, 04 та 05 травня посиляться на території міста і заходи безпеки. Екіпажі патрульної поліції, Національної поліції будуть наближені до місць проведення богослужінь та місць зібрання вірян.

Патрульна поліція перекриє рух транспорту по вулиці Арсенія Тарковського на відрізку між вулицями Преображенською і Покровською:

 у Вербну неділю 28 квітня  від 08.00 до 14.00 год.

 у Великдень 05 травня з 06.00 по 12.00 год.

Будьте уважними та реагуйте на сигнали повітряних тривог, бо наша безпека – це головний пріоритет для кожного з нас і для нашої країни.