Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Тринадцята сесія Фортечної районної у м. Кропивницькому ради восьмого скликання

Сьогодні, 16 червня 2023 року, відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Депутатами районної у місті ради затверджено звіти про виконання бюджету Фортечного району у місті Кропивницький за І квартал 2023 року та про виконання Програми з благоустрою Фортечного району міста Кропивницького за 2022 рік.

Внесено зміни до рішення районної у місті ради від 16 грудня 2022 року №108 «Про бюджет Фортечного району у місті Кропивницький на 2023 рік» та у Графік прийому виборців депутатами Фортечної районної у м. Кропивницькому ради восьмого скликання.

Враховуючи рішення Фортечної районної у місті Кропивницькому ради від 07 квітня 2023 року «Про вихід зі складу засновників комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» затверджено структуру та загальну чисельності апарату Фортечної районної у місті Кропивницькому ради, її виконавчого комітету та виконавчого органу Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

Крім того, підтримано два депутатських запити депутатів Фортечної районної у місті Кропивницькому ради, які стосуються благоустрою району та заміни запірної арматури на магістральному трубопроводі і обговорено ряд інших питань.