Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Семінар з головами квартальних комітетів

20 березня 2024 року під головуванням заступника голови Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Ірини Жарової відбувся семінар з головами квартальних комітетів Фортечного району м. Кропивницького.

Про соціальну підтримку внутрішньо переміщених осіб доповіла начальник відділу з прийому громадян управління соціального захисту населення Фортечного району Тетяна Лункан.

Начальник відділу обслуговування громадян сервісного центру № 1 управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України у Кіровоградській області Олена Рибак ознайомила присутніх зі змінами та нововведеннями у пенсійному законодавстві.

Про небезпечність сказу тварин для людей та основні профілактичні заходи направлені на запобігання сказу доповів начальник Кропивницької районної державної лікарні ветеринарної медицини  Віталій Тєльний. А також, наголосив на важливості профілактичної імунізації домашніх тварин проти сказу.

Водночас про адміністративну відповідальність за недотримання власниками вимог щодо надання тварин для вакцинації або відмову від неї зазначив головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кропивницького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Роман Малашин.

У ході зустрічі начальник сектору дільничних офіцерів поліції Тарас Лебідь наголосив на важливості подальшої співпраці голів квартальних комітетів з дільничними офіцерами поліції для забезпечення правопорядку.

Крім того, в ході семінару обговорено нагальні питання сьогодення, отримано консультації та відповіді.