Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Мешканці квартального комітету № 8 Фортечного району долучилися до Всеукраїнської акції “За чисте довкілля”

В рамках Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” на території мікрорайону Некрасівка відбулася толока, яку організували голова квартального комітету № 8 Фортечного району разом з мешканцями. Основною метою заходу було прибирання несанкціонованих сміттєзвалищ, які негативно впливають на зовнішній вигляд району та здоров’я мешканців.

Одним із напрямків стало прибирання сміття та гілля окрай переходу з вулиці Гостомельської на вулицю Полтавську біля залізничної колії. Це місце виявилося особливо забрудненим через недбале ставлення до природи та нехтування правилами благоустрою міста Кропивницького.

Другим напрямком роботи стало прибирання біля лісополоси, яка знаходиться по вулиці Гостомельській.

Крім того, акція включала в себе прибирання в сквері Молодіжному, який є важливим місцем для відпочинку місцевих мешканців. В рамках толоки було зібрано сміття та відновлено порядок на цій території, що важлив   о для створення комфортного середовища та відпочинку місцевих жителів.

Завдяки спільним зусиллям мешканців квартального комітету  вдалося очистити ці місця від забруднень та створити більш приємні та безпечні умови для мешканців мікрорайону.