Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

16 СІЧНЯ 2024 року під головуванням голови Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Віктора ЗАКАБЛУКОВСЬКОГО відбулось засідання виконавчого комітету районної у місті ради на якому розглянуті 7 питань, а саме:

1. Про погодження проєкту рішення районної у місті ради “Звіт про виконання Програми з благоустрою Фортечного району міста Кропивницького у 2023 році”.

2. Про погодження  проєкту рішення районної у місті ради «Звіт про виконання Програми фінансової підтримки органів самоорганізації населення Фортечного району м. Кропивницького у 2023 році».

3. Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки органам самоорганізації населення Фортечного району м. Кропивницького на 2024 рік.

4. Про роботу відділу з благоустрою виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради за 2023 рік.

5. Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчих органах районної у місті ради за 2023 рік.

6. Про приєднання квартири до території, у межах якої діє квартальний комітет № 9.

7. Про приєднання квартири до території, у межах якої діє квартальний комітет № 11.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.