Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Відбулося пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради

Сьогодні, 20 грудня 2023 року,  відбулося пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради восьмого скликання.

Депутати районної у місті ради прийняли бюджет Фортечного району у місті Кропивницький на 2024 рік та затвердили перспективний план роботи Фортечної районної у м. Кропивницькому ради восьмого скликання та її виконавчих органів на наступний рік.

На сесії депутатами затверджено звіт про виконання бюджету Фортечного району міста Кропивницький за 9 місяців 2023 року та підтримано Програму фінансової підтримки органів самоорганізації населення Фортечного району і Програму з благоустрою Фортечного району м. Кропивницького на 2024 рік.

З нагоди 50-ї річниці з Дня утворення району, голова Фортечної районної у
м. Кропивницькому ради Віктор Закаблуковський вручив пам’ятний сувенір першому голові виконавчого комітету райради та почесному громадянину міста Кропивницького Миколі Сухомлину.

Також, відзнаки за активну громадську позицію, сумлінне та відповідальне виконання депутатських обов’язків отримали депутати районної у місті ради.

Окрім того,  обговорено ряд інших питань та прийнято відповідні рішення.