Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №91

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29 жовтня 2021 року                                                                             № 91

 

Про влаштування до психоневрологічного

інтернату недієздатної Б*

         

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34,             статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею             7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», пунктами 17, 19 Типового Положення про психоневрологічний інтернат, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 957, розглянувши заяву опікуна                Б*вх. № Б-* о/п від 05 жовтня 2021 року, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу             № 10 від 07 жовтня 2021 року), виконавчий комітет районної у місті ради

 

 

В И Р І Ш И В:

 

 

1.     Дозволити опікуну Б*виконати дії щодо:

 

         влаштування її підопічної недієздатної свекрухи Б*, 10 серпня                 1956 року народження, до психоневрологічного інтернату; 

        зняття з реєстрації місця проживання недієздатної свекрухи Б*,                       10 серпня 1956 року народження, за адресою: м. Кропивницький, вул. С*,*.

 

         2. Зобов’язати опікуна Б*надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії документів, що підтверджують факт поміщення недієздатної свекрухи Б*та реєстрації місця її проживання за новою адресою.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Закаблуковського В.О.

 

Голова районної у місті ради                      Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

Тетяна Голуб 32 13 83