Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №8

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 19 січня 2021 року                                                                       8

 

Про приєднання квартири до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 13

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від                                    10 червня 2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у                          м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від                 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяву гр. Б* від 23 грудня 2020 року, вх. № Б-* о/п, згоду квартального комітету № 13 Фортечного району м. Кропивницького (витяг з протоколу № 12 від 22 грудня 2020 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет №  13 Фортечного району м. Кропивницького квартиру № * житлового будинку              № * по вулиці Д* у м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. Б*, згідно зі свідоцтвом про право власності від 21 грудня                   2011 року № *.

                                              

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (АБРАМОВА) довести це рішення до відома голови квартального комітету               № 13 Фортечного  району м. Кропивницького Є. КРИВДЮК.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (ГОЛУБ) довести це рішення до відома заявника.

 

Голова районної у місті ради                         Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ        

 

Вікторія ЖОВНІРОВИЧ 32 13 83