Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №87

 

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ  РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «15» вересня 2020 року                                                                №87

 

Про надання дозволу опікуну

Б*на виконання дій від імені

недієздатного сина Б*

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34, статтею       52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статями                              71, 655, 720 Цивільного кодексу України, розглянувши заяву опікуна БІ*від 27 серпня 2020  року Вх. № Б-* о/п, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу № 8 від 28 серпня 2020 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

 

          1. Дозволити опікуну Б*відчужити домоволодіння з господарсько-побутовими будівлями та спорудами, що знаходиться за адресою: вул. С*, *, село Червоний Яр,  Кропивницький район, Кіровоградська область, яке належить недієздатному Б*на праві приватної власності на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом від 26 липня 2019 року № *, за умови укладення договору дарування на ім’я недієздатного Б* 1/3 частки квартири за адресою: м. Кропивницький, вул. Р*, *, кв. *, яка належить опікуну Б*.

 

         2. Зобов’язати опікуна Б*надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копію договору дарування на ім’я недієздатного Б*1/3 частки квартири за адресою: м. Кропивницький, вул. Р*, *, кв. * до 01 лютого 2021 року.

 

          3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, заступника голови районної у місті ради ЖАРОВУ І.М.

 

Заступник голови районної у місті ради                              Ірина ЖАРОВА

 

Тетяна ГОЛУБ  32 18 83