Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №86

 

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 29 жовтня 2021 року                                              № 86

 

Про  переоформлення  особових 

рахунків  на квартири громадян

по комунальному  підприємству

« Житлово-експлуатаційна організація № 3»

Кропивницької міської ради”

           Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 105, 106  Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 3»  Міської ради міста Кропивницького»,  заяви  і документи громадян про переоформлення   особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кропивницької міської ради, виконавчий комітет районної у місті ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити переоформлення особового рахунку на трикімнатну  квартиру    №  *  по    вул. А*, *,   корп. *,  житловою   площею   – 36,2 кв.м   (загальною – 63,95  кв.м), у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача  Г*,     копія    свідоцтва    про  смерть   (серія   І-ОЛ     № *  від   06 травня  2021 року)  на дружину Г*, згідно  з договором    найму   жилого приміщення  від 05 жовтня  2021 року з Г*.

           Склад сім’ї – 1 особа.

 

2.   Погодити переоформлення особового рахунку на однокімнатну квартиру  № *  по вул. В*, *,  корп. *, житловою  площею   – 22,4  кв.м   (загальною – 40,03  кв.м), у зв’язку із виїздом основного квартиронаймача  Є*за  заявою  Є* на сина Є*,  за згодою усіх дорослих членів сім’ї,  згідно  з   договором  найму   жилого   приміщення     від 05 жовтня  2021 року з Є*.

Склад сім’ї – 4 особи.

 

Голова районної у місті ради                       Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

Олександр  ДОВГАЛЬ

56 54 85