Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №75

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 серпня 2020 року                                                                 75

 

Про надання дозволу опікуну

В*на виконання дій

від імені недієздатного

В*

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  частиною 3 статті 67, статтею 71 Цивільного кодексу України,  розглянувши заяву опікуна                       В* від 12 серпня 2020 року вх. № В-* о/п, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу № 7 від 14 серпня 2020 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

           1. Дозволити опікуну В*, від імені недієздатного чоловіка  В*, укласти генеральне доручення (з правом продажу) автомобіля УАЗ-* «Д», 1981 року випуску,  двигун № *, кузов № 255606, шасі *.

 

         2. Зобов’язати опікуна В*використати кошти від продажу автомобіля на лікування недієздатного В*, з наданням звіту про використання цих коштів до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради до 01 лютого 2021 року.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, заступника голови районної у місті ради Жарову І.М.

 

 

Заступник голови районної у місті ради                                       Ірина ЖАРОВА

 

 

 

 

 

Тетяна Голуб  22 97 79