Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №70

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «17» серпня 2021 року                                                                    №70

 

Про приєднання квартири до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 27

 

          Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 13 частини 6 рішення Кропивницької міської ради від                     25 березня  2021 року № 168 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кропивницькою міською радою Подільській та Фортечній районним у м. Кропивницькому радам восьмого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяву К*від 19 липня 2021 року № К-* о/п, згоду квартального комітету № 27 Фортечного району м. Кропивницького (протокол № 17 від  14 липня 2021 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет № * Фортечного району м. Кропивницького квартиру № * в будинку * по              вул. І* у  м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належать               гр. К*, згідно з витягом з державного реєстру речових прав на нерухоме майно  про реєстрацію права власності від 28 січня 2014 року № *.

 

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (М.Абрамова) довести це рішення до відома голови квартального комітету                     № 27  Фортечного  району м. Кропивницького Л. Полянську.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Т.Голуб) довести це рішення до відома заявника.

 

 

Голова районної у місті ради                         Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ                                                            

Тетяна  ГОЛУБ 32 13 83