Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №62

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «20»  липня 2021 року                                                                 62

 

Про анулювання оригіналу

та видачу дубліката «Свидетельства

на право собственности на строение»

по вулиці О*

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 6 частини 1 статті 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 19 квітня 2016 року № 29 «Про затвердження Порядку видачі дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданих на підставі рішень виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради до 01 січня 2013 року, у разі втрати або зіпсування оригіналів документів», розглянувши заяву                       гр. С* від 02 липня 2021 року вх. № С – * о/п, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Анулювати оригінал та видати дублікат «Свидетельства на право собственности на строение» від 05 травня 1991 року  на 37/100 частини будинку з надвірними будівлями, що знаходиться за адресою: місто Кропивницький (Кіровоград), вулиця О*, *, виданого на підставі рішення Кіровського райвиконкому  від 11 січня  1991 року № *, на ім’я Г*.

 

         2. Обласному комунальному підприємству «Кіровоградське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» (Шихова) здійснити виготовлення дубліката «Свидетельства на право собственности на строение» на 37/100 частини будинку з надвірними будівлями, що знаходиться за адресою: місто Кропивницький (Кіровоград), вулиця О*.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної у місті ради В. Закаблуковського.

 

 

Голова районної у місті ради                      Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ          

 

Тетяна Голуб 32 13  83