Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №61

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «20» липня 2021 року                                                                              № 61

 

Про затвердження складу

адміністративної комісії

при виконавчому комітеті

Фортечної районної у місті

Кропивницькому ради

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 6 частини 6 рішення Кропивницької міської ради від                      25 березня  2021 року № 168 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кропивницькою міською радою Подільській та Фортечній районним у м. Кропивницькому радам восьмого скликання та їх виконавчим органам», Положенням про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 26 квітня 2017 року № 42 та у зв’язку з кадровими змінами, які відбулися у виконавчих органах районної у місті ради, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради згідно з додатком.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 16 лютого 2021 року № 20 «Про затвердження  нового складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради».

 

 

 

 

 

Голова районної у місті ради                    Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

Тетяна ГОЛУБ 32 13 83