Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №60

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20  липня 2021 року                                                                                       № 60

 

Про надання дозволу опікуну

Я* на виконання дій від імені

недієздатної матері Я*

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34, статтею       52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статями                              71, 655 Цивільного кодексу України, розглянувши заяву опікуна                           Я* від 06 липня 2021 року Вх. № Я – * о/п, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради  (витяг з протоколу № 7 від 07 липня 2021 року), виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1. Дозволити опікуну Я*відчужити квартиру, яка належить її недієздатній матері Я*, за адресою: м. Кропивницький (Кіровоград),  вул. Г*, *, кв. *, за умови придбання на ім’я недієздатної Я* 1/2 частки квартири за адресою: м. Кропивницький, проспект У*, *, корпус *,                                    кв. *.

 

         2. Опікуну Я*виконати дії щодо зняття з реєстрації місця проживання недієздатної матері Я*за адресою: м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Г*, *, кв. * та зареєструвати її місце проживання за адресою: м. Кропивницький, проспект У*, *, корпус *, кв. *.

 

         3. Зобов’язати опікуна Я* надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копію договору купівлі-продажу на ім’я недієздатної Я* 1/2 частки квартири за адресою: м. Кропивницький, проспект У*, *, корпус *, кв. * та копію документів, що підтверджують факт місця реєстрації недієздатної Я* за новою адресою, в місячний термін, з дня прийняття цього рішення.

 

          4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Закаблуковського В.О.

 

Голова районної у місті ради                      Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

Тетяна ГОЛУБ  32 18 83