Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №5

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 січня 2022 року                                                                       № 05

 

Про надання дозволу опікуну Ф***

на зміну реєстрації місця проживання

її недієздатного сина  Ф***

         

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34,             статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею             7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», розглянувши заяву опікуна Ф***вх. № Ф – 379 о/п від 17 грудня 2021 року, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу № 1 від  04 січня 2022 року), виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.     Дозволити опікуну Ф*** Р** Д** виконати дії щодо

зняття з реєстрації місця проживання її підопічного недієздатного сина Ф*** В** В**, *** року народження, за адресою: м. Кропивницький, вул. В*** та зареєструвати місце його проживання за адресою належному йому нерухомого майна: м. Кропивницький, вул. К***.

 

         2. Зобовязати опікуна Ф*** Р** Д** надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради довідку  про реєстрацію місця проживання недієздатного сина Ф*** В** В** за новою адресою, в місячний термін з дня прийняття цього рішення.

 

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Закаблуковського В.О.

 

Голова районної у місті ради                      Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

 

Тетяна Голуб 32 13 83