Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №5

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 19 січня 2021 року                                                                        5

 

Про надання дозволу опікуну

Б*на виконання дій

від імені недієздатної доньки

Б*

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34,             статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,                      статтею 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», розглянувши заяву опікуна Б*. від  16 грудня 2020 року вх. № Б-* о/п , враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу № 1 від  15 січня 2021 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1. Дозволити опікуну Б*виконати дії щодо зняття з реєстрації місця проживання недієздатної доньки Б*, 04.11.1970 року народження, за адресою: м. Кропивницький, вул. Ч*, * та зареєструвати місце її проживання за адресою: м. Кропивницький, вул. У*, *.

 

         2. Зобов’язати опікуна Б* надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії документів, що підтверджують факт місця реєстрації недієздатної доньки Б*. за новою адресою,  в десятиденний термін, з дня прийняття цього рішення.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради ЗАКАБЛУКОВСЬКОГО В.О.

 

 

Голова районної у місті ради                    Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

Тетяна ГОЛУБ 32 13 83