Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №59

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «21» липня 2020 року                                                              59

 

Про приєднання квартир до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 6

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від 10 червня                  2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у                          м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від                 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяви громадян, згоду квартального комітету № 6 Фортечного району                                 м. Кропивницького (витяг з протоколу № 4 від 16 червня 2020 року, протокол № 5 від 07 липня 2020 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет №  6 Фортечного району м. Кропивницького:

 

1.1. Квартиру № 58 житлового будинку № 66 по вулиці Л*у  м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить                                  гр. К*, згідно з договором купівлі-продажу від 29 листопада 2013 року №*;

 

         1.2. Квартиру № 5 житлового будинку № 42 по вулиці К* у                   м.Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить                                  гр. Г*, згідно з свідоцтвом про право власності від 14 листопада 2008 року № *.

 

 

 

2

                           

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (ТАДЕУШ) довести це рішення до відома голови квартального комітету               № 6 Фортечного  району м. Кропивницького В. КОВАЛЕНКО.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (ГОЛУБ) довести це рішення до відома заявників.

 

 

 

Голова районної у місті ради                                         Олександр КРИШКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вікторія Жовнірович 22 97 79