Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №58

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «20» липня 2021 року                                                                      № 58

 

Про приєднання квартири до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 33

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 13 частини 6 рішення Кропивницької міської ради від 25 березня  2021 року № 168 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кропивницькою міською радою Подільській та Фортечній районним у м. Кропивницькому радам восьмого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяву громадян, згоду квартального комітету № 33 Фортечного району  м. Кропивницького (витяг з протоколу № 14 від 05 березня 2021 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет № 33 Фортечного району м. Кропивницького квартиру № * житлового будинку № * по пров. К* у м. Кропивницькому, яка на праві приватної спільної часткової власності належить гр. О*, О*, Б*, Б*, Б*, Б*,   на підставі свідоцтва на право власності від 12 квітня 2021 року № *.

 

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (Абрамова) довести це рішення до відома голови квартального комітету                     № 33  Фортечного  району м. Кропивницького Л.Буякової.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб) довести це рішення до відома заявників.

 

Голова районної у місті ради                                  Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ                                                           

 

 

Тетяна  ГОЛУБ 32 13 83