Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №55

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «20» липня 2021 року                                                                      №55

 

Про приєднання квартир до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 18

 

          Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 13 частини                       6 рішення Кропивницької міської ради від 25 березня  2021 року № 168 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кропивницькою міською радою Подільській та Фортечній районним у м. Кропивницькому радам восьмого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяви громадян, згоду квартального комітету № 18 Фортечного району  м. Кропивницького (протоколи № 17 від          10 червня 2021 року, № 8 від 06 липня 2021 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет № 18 Фортечного району м. Кропивницького:

 

         1.1. Квартиру № * житлового будинку № * по пров. К* у                            м. Кропивницькому, яка на праві приватної спільної часткової власності належить гр. Д*, Н*, на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом від  19 листопада 2003 року № *;

 

1.2. Квартиру № * житлового будинку № * по вул. Ч* у                              м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. Г* *і, згідно з витягами з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію власності від 01.07.2021 року № *, від 01.07.2021 року № *.

 

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (М.Абрамова) довести це рішення до відома голову квартального комітету                     № 18  Фортечного  району м. Кропивницького Н. Музиченко.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Т.Голуб) довести це рішення до відома заявників.

 

 

Голова районної у місті ради                             Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ                                                           

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна  ГОЛУБ 32 13 83