Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №49

 

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від « 19 »  травня 2020 року                                                                49

 

 

Про результати роботи районної комісії з 

питань розгляду заяв про призначення грошової

компенсації за належні для отримання жилі

приміщення деяким категоріям осіб при

виконавчому комітеті Фортечної районної

у м. Кропивницькому ради

 

 

          Керуючись статтями 52, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування  в  Україні”,  постановами   Кабінету  Міністрів  України  від  19 жовтня 2016 року № 719 „Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну  цілісність України, а   також  членів  їх сімей” (зі змінами),  від  28  березня  2018 року  № 214 „Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових  діях  на  території інших держав,  а  також  членів  їх  сімей”, від  18 квітня 2018 року № 280 „Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України”, від 20 лютого 2019 року № 206 „Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей", заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Закаблуковського В.О. про результати роботи районної комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям    осіб     при    виконавчому    комітеті   Фортечної     районної    у м. Кропивницькому ради, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Закаблуковського В.О. про результати роботи районної комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради  взяти до уваги. 

 

          2. Роботу районної комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям      осіб     при      виконавчому     комітеті    Фортечної    районної    у м. Кропивницькому ради вважати такою, що відповідає вимогам чинного законодавства України.

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                О.Кришко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлана Тікула 37 12 93

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про результати роботи районної комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради

 

 

          Районну комісію з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб при виконавчому комітеті Фортечної районної  у м. Кропивницькому ради  (далі –  Комісія) створено рішенням виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради від 09 листопада 2016 року № 103.

          У своїй діяльності  Комісія керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719, Порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 214, Порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених  осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року № 280, Порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій  осіб, які брали участь в Революції Гідності,а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 року № 206, а також Положенням про району комісію з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категорія осіб при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

          Завданням   Комісії є розгляд заяв про призначення грошової компенсації особам, які мають на це право, а також підготовка та перевірка відповідних документів, прийняття рішення щодо призначення або відмови в призначенні грошової компенсації, визначення її розміру, тощо.

          З метою виконання визначених повноважень  Комісією здійснювалася відповідна робота.

          За звітний період було проведено два засідання Комісії, розглянуто вісім заяв відповідно до вказаних вище постанов, зроблені відповідні перерахунки заявникам у зв’язку зі зміною опосередкованої вартості житла.

          У 2019 році виплату грошової компенсації на житло отримали два заявники, які чекали кошти з 2018 року, на суму 1 798 031,86 грн. Восьми особам  грошову компенсацію призначено  у сумі 6 989 909, 57 грн., але наразі не виплачено. При надходженні субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  кошти будуть виплачені в повному обсязі.   

          Всю роботу Комісії за звітний період було направлено на неухильне дотримання вимог законодавства України щодо посилення соціального захисту  осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав.

 

 

 

Начальник   управління соціального

захисту  населення  виконавчого  комітету                            В.Закаблуковський