Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №45

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 квітня 2020 року                                                                        45

 

Про приєднання квартири до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 10

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від 10 червня                  2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у                          м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від                 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяви громадян, згоду квартального комітету № 10 Фортечного району   м. Кропивницького (витяг з протоколу № 3 від 10 березня 2020 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет №  10 Фортечного району м. Кропивницького: квартиру № 4 житлового будинку                  № 36/14 по вулиці В*у м. Кропивницькому,  яка на праві приватної спільної часткової  власності належить гр. Б*, Б*, згідно зі свідоцтвом про право власності на житло від 28 грудня 2005 року  № 40532.

                                              

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (Тадеуш) довести це рішення до відома голови квартального комітету               № 10  Фортечного  району м. Кропивницького Мельник Т.М.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб) довести це рішення до відома заявників.

 

Голова районної у місті ради                                      Олександр КРИШКО

 

 

Тетяна Голуб  22 97 79