Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №41

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 травня 2021 року                                                                               41

 

Про влаштування до психоневрологічного

інтернату недієздатного П*

         

          Відповідно до підпункту 4 пункту «б» частини першої статті 34,             статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті             7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», пунктів 17, 19 Типового Положення про психоневрологічний інтернат, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 957, розглянувши заяву опікуна                П* . вх. № П-* о/п від 11 травня  2021 року, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу № 5 від 12 травня 2021 року), виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1. Дозволити опікуну П* виконати дії щодо:

         влаштування підопічного недієздатного сина П*, 03.02.1982 року народження,  до психоневрологічного інтернату; 

         зняття з  реєстрації  місця проживання  недієздатного сина П*, 03.02.1982 року народження, за адресою: м. Кропивницький, вул. М*,  кв. *.

 

         2. Зобов’язати опікуна П* надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії документів, що підтверджують факт влаштування недієздатного сина П* до психоневрологічного інтернату  та реєстрації місця його проживання за новою адресою.                                                  

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Закаблуковського В.О.

 

Голова районної у місті ради                      Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

Тетяна Голуб 32 13 83