Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №36

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «17» березня 2020 року                                                № 36

 

Про приєднання квартир до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 21

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від                         10 червня2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у   м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяви громадян, згоду квартального комітету № 21 Фортечного району м. Кропивницького (витяг з протоколу № 17 від                         28 лютого 2020 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє квартальний комітет №  21 Фортечного району м. Кропивницького:

 

          1.1. Квартиру № ** житлового будинку № ** по вулиці М** у                            м. Кропивницькому, яка на праві приватної спільної сумісної власності належить гр. Т** О** Г**, Т** О** З**, Т** О** О**, згідно зі свідоцтвом про право власності на житло від 16 жовтня 1997 року № **;

 

         1.2. Квартиру № ** житлового будинку № ** по вулиці М** у                            м. Кропивницькому, яка на праві приватної спільної часткової власності належить гр. Ж** Т** М**, Ж** І** Г**, згідно зі свідоцтвом про право власності на житло від 01 квітня 2013 року № **, свідоцтвом про право на спадщину за законом від 18 вересня            2018 року № **.

                                                       

                                              

        

                                                        2

 

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (Тадеуш) довести  це рішення до відома голови квартального комітету                     № 21  Фортечного  району м. Кропивницького Янчука Д.О.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб) довести це рішення до відома заявників.

 

 

Голова районної у місті ради                                Олександр КРИШКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Голуб  22 97 79