Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №34

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20 квітня 2021 року                                                                           34

 

Про приєднання квартири до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 6

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 13 розділу 6 рішення Кропивницької міської ради від 25 березня 2021 року № 168 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кропивницькою міською радою Подільській та Фортечній районним у місті Кропивницькому радам восьмого скликання та їх виконавчим органам», рішенням Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяву гр. Г* Вх. № Г-* о/п, згоду квартального комітету № 6 Фортечного району  м. Кропивницького (витяг з протоколу № 6 від 30 березня 2021),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет № 6 Фортечного району м. Кропивницького квартиру № * житлового будинку  № * по вулиці Л* у  м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр.Г*, згідно зі свідоцтвом про право власності на житло від 23 жовтня 2008 року № *.

                                     

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (Абрамова) довести це рішення до відома голови квартального комітету № 6 Фортечного  району м. Кропивницького Коваленко В.О.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб) довести це рішення до відома заявника.

 

Голова районної у місті ради                             Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

Тетяна ГОЛУБ 32 13 83