Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №33

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «17» березня 2020 року                                                  33

 

Про приєднання квартири до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 11

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від                         10 червня 2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяви громадян, згоду квартального комітету № 11 Фортечного району м. Кропивницького (протокол № 2 від 11 лютого                          2020 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет №  11 Фортечного району м. Кропивницького квартиру № ** житлового будинку                 № ** по вулиці П** у м. Кропивницькому, яка на праві приватної  власності належить гр. М** А** Л**, згідно з договором купівлі-продажу квартири від 12 квітня 2019 року № **.

        

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (Тадеуш) довести це рішення до відома голови квартального комітету                    № 11  Фортечного  району м. Кропивницького Пасічника В.І.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб) довести це рішення до відома заявників.

 

Голова районної у місті ради                                       Олександр КРИШКО

Тетяна Голуб  22 97 79