Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №24

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 березня 2021 року                                                                            № 24

 

Про надання дозволу опікунам Г* та Г*

на виконання дій від імені недієздатного сина Г*

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34,             статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,                      статтею 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», розглянувши заяву опікунів Г*, Г*від 01 березня 2021 року вх. № Г- * о/п, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу № 3 від                  03 березня 2021 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

 

          1. Дозволити опікунам Г*, Г* виконати дії щодо зняття з реєстрації місця проживання недієздатного сина Г*, 08.09.19** року народження, за адресою: Кіровоградська область, Новомиргородський район, с. К*, вул. Б*, * та зареєструвати місце його проживання за місцем проживання опікунів за адресою: м. Кропивницький, вул. М*, *.

 

         2. Зобов’язати опікунів Г*, Г* надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії документів, що підтверджують факт місця реєстрації недієздатної сина Г* за новою адресою,  в десятиденний термін, з дня прийняття цього рішення.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Закаблуковського В.О.

 

 

 

Голова районної у місті ради                   Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Голуб 32 13 83