Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №21

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 березня 2021 року                                                                  № 21

 

Про роботу адміністративної

комісії при виконавчому комітеті

районної у місті ради у 2020 році

 

        Керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію завідувача відділу кадрового та правового забезпечення виконкому Голуб Т.В. про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2020 році, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Інформацію завідувача відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету Голуб Т.В. про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2020 році взяти до відома.

 

         2. Роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2020 році визнати такою, що відповідає вимогам  адміністративного законодавства України.

 

 

 

Голова районної у місті ради                   Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Голуб 32 13 83

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Фортечної  районної у м. Кропивницькому ради

 у 2020 році

 

         Відповідно до статті 215 Кодексу України про адміністративні правопорушення та повноважень, визначених міською радою районним у місті радам, при виконавчому комітеті районної у місті ради створена та діє на громадських засадах адміністративна комісія.

 

У своїй роботі адміністративна комісія керується Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою території міста Кропивницького, затвердженими рішенням міської ради від                                   18 грудня 2019 року № 3054, Положенням про адміністративну комісію при виконавчому комітеті районної у місті ради.

 

Адміністративна комісія розглядає справи про адміністративні правопорушення, віднесені чинним законодавством до її компетенції, забезпечує своєчасне, всебічне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та застосовує до винних осіб адміністративні стягнення у межах санкцій статей Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

 У 2020 році спеціалізованою інспекцією Кропивницької міської ради  за порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) до розгляду адміністративної комісії було направлено всього                   149 адміністративних протоколи (у порівнянні  з 2019 роком – 417),  внесено на розгляд адміністративної комісії – 127 (у порівнянні  з 2019 роком – 393).   Проведено 18 засідань адміністративної комісії.

 

Притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу – 67 осіб, звільнено від адміністративної відповідальності з оголошенням усного зауваження –                       10 осіб, закрито у зв’язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення – 50 справ, повернуто без розгляду – 22 адміністративні протоколи у зв’язку з їх неналежним оформленням. Загальна сума накладених штрафів склала 35056 грн., сплачено добровільно та надійшло до районного у місті бюджету – 6970 грн (у порівнянні  з 2019 роком –                   58744 грн.).

 

         В судовому порядку не була скасована жодна постанова адміністративної комісії.

 

В порядку примусового виконання постанов адміністративної комісії (стягнення у подвійному розмірі накладених штрафів в порядку статті                      308 КУпАП) Фортечним відділом державної виконавчої служби міста

 

2

 

Кропивницького Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області не виконано жодної постанови.

 

Таким чином, основним завданням адміністративної комісії є виховання громадян, керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – підприємців у дусі неухильного додержання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою міста, чесного ставлення до громадського обов’язку, поваги до прав, честі і гідності громадян, та запобігання вчиненню нових адміністративних правопорушень мешканцями нашого району.

 

Завідувач відділу кадрового

та правового забезпечення виконкому                               Тетяна ГОЛУБ