Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №17

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «18» лютого 2020 року                                                            17

 

Про надання дозволу опікуну

Ф*** Л.Ф. на виконання дій

від імені недієздатного Ф*** В.Г.

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34,             статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,                      частиною 2 статті 4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», підпунктом 41 «Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року                        № 1127, розглянувши заяву опікуна Ф*** Л.Ф. від 03 лютого 2020 року                   вх. № Ф-160 о/п, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу № 2 від 06 лютого                    2020 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1. Дозволити опікуну Ф*** Л** Ф**, від імені недієздатного сина Ф*** В** Г** та в його інтересах, укласти договір про розподіл часток у спільній власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна, а саме:  49/100 частин житлового будинку  з господарсько-побутовими будівлями та спорудами по вул. А***, **, у  м. Кропивницькому.

        

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                            О.Кришко

 

 

 

 

 

 

 

Голуб Т.В. 22 97 79