Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №17

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 лютого 2021 року                                                                        № 17

 

Про приєднання квартир до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 18

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від                             10 червня 2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяви громадян, згоду квартального комітету № 18 Фортечного району м. Кропивницького (протокол № 1 від 01 лютого                             2021 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет № 18 Фортечного району м. Кропивницького:

 

         1.1. Квартиру № * житлового будинку № * по провулку К*у м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить                                 гр. Б*, згідно зі свідоцтвом про право власності на житло від 09 вересня 2002 року № * та свідоцтвом про право на спадщину від 20 липня 2005 року № 4*;

 

         1.2.   Квартиру № * житлового будинку № * по провулку Т*у м.Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить                                     гр. В*, згідно зі свідоцтвом про право власності на житло від 06 липня 1993 року № * та свідоцтвом про право на спадщину за законом від 29 липня 2019 року № *.

                  

 

2

2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (АБРАМОВА) довести це рішення до відома голови квартального комітету                     № 18  Фортечного  району м. Кропивницького Н. МУЗИЧЕНКО.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (ГОЛУБ) довести це рішення до відома заявників.

 

 

 

Голова районної у місті ради                      Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна  ГОЛУБ 32 13 83