Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №15

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  15 лютого  2022 року                                                           15

 

Про затвердження порядку

використання бюджетних коштів

 

         Керуючись статтями 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 22 Бюджетного кодексу України, з метою визначення механізму використання бюджетних кошів, визначених Кропивницькою міською територіальною громадою бюджету Фортечного району у місті Кропивницький, виконком районної у місті ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.     Затвердити Порядок використання бюджетних коштів на фінансову

підтримку органів самоорганізації населення Фортечного району                                        міста Кропивницького, що додається.

        

         2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної у місті ради В.ЗАКАБЛУКОВСЬКОГО.

 

 

 

Голова районної у місті ради                         Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олена ГОЛУБ 24 32 60

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконкому Фортечної

районної у м. Кропивницькому ради

                                                                     15 лютого  2022 року № 15

 

ПОРЯДОК

використання бюджетних коштів на фінансову підтримку органів самоорганізації населення  Фортечного району міста Кропивницького

 

1. Порядок використання бюджетних коштів на фінансову підтримку органів самоорганізації населення Фортечного району міста Кропивницького (далі – Порядок)  визначає механізм використання бюджетних кошів, визначених Кропивницькою міською територіальною громадою бюджету Фортечного району у місті Кропивницький по галузі житлово-комунального господарства, зокрема для надання фінансової підтримки органам самоорганізації населення Фортечного району міста Кропивницького.  

 

2.     Головним   розпорядником   бюджетних  коштів та відповідальним

виконавцем бюджетної програми є виконавчий комітет районної у місті ради.

 

3.     Претендувати   на    отримання    фінансової    підтримки  за рахунок

коштів місцевого бюджету мають право органи самоорганізації населення, створені відповідно до рішення районної у місті ради від 10 вересня                    2021 року № 65 «Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення Фортечного району міста Кропивницького» та легалізовані шляхом повідомлення виконавчого комітету районної у місті ради.

Відповідно до Програми фінансової підтримки органів самоорганізації населення Фортечного району м. Кропивницького одержувачами бюджетних коштів є голови квартальних комітетів Фортечного району міста Кропивницького, а у разі відсутності відповідного голови квартального комітету,  його заступник.

 

4.     Метою Порядку є забезпечення прозорої та ефективної процедури

використання бюджетних коштів.

 

5.     Бюджетні кошти спрямовуються відповідно до Програми фінансової

підтримки органів самоорганізації населення  Фортечного району                            м. Кропивницького, затвердженої рішенням районної у місті ради на відповідний бюджетний рік, на:

щоквартальну фінансову підтримку органів самоорганізації населення Фортечного району міста Кропивницького у розмірі, визначеному у  Порядку надання фінансової підтримки органам самоорганізації населення Фортечного району міста Кропивницького, затвердженого рішенням  виконавчого комітету районної у місті ради № 106  від 21 грудня 2021 року.

 

6.     Бюджетні кошти використовуються в межах відповідних бюджетних

призначень, встановлених рішенням районної у місті ради про бюджет району у місті на поточний рік, та відповідно до розподілу бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі головного розпорядника коштів на відповідний бюджетний рік.

 

7.     Відкриття рахунків, реєстрація і облік зобов’язань та проведення

операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюється бухгалтерсько-господарським відділом виконавчого комітету районної у місті ради відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого Міністерством фінансів України.

 

8.     Закупівля   товарів,   робіт  та  послуг за  рахунок бюджетних коштів

Здійснюється в установленому законодавством порядку. Попередня оплата товарів, робіт та послуг здійснюється з урахуванням положень бюджетного законодавства України.

 

9.     Складання  та   подання   фінансової  звітності  про   використання

бюджетних коштів на надання фінансової підтримки органам самоорганізації населення покладається на бухгалтерсько-господарський відділ виконавчого комітету районної у місті ради.

 

10. Відповідальність за цільове використання бюджетних коштів покладається на бухгалтерсько-господарський відділ виконавчого комітету районної у місті ради.

 

11. Контроль за дотримання бюджетного законодавства  України покладається на фінансовий відділ районної у місті ради.

 

______________________________