Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №14

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДИ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 лютого 2021 року                                                                    № 14

 

Про внесення змін до розкладу особистого прийому громадян на 2021 рік головою районної у місті ради, заступником голови районної у місті ради, секретарем виконавчого комітету районної у місті ради, керівниками виконавчих органів районної у місті ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 23 грудня 2020 року № 133 «Про розклад особистого прийому громадян на 2021 рік»

 

Керуючись статтями 52, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рішення Фортечної районної у місті Кропивницькому ради від 24 грудня 2010 року № 16 «Про обрання заступника голови Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» , виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Внести зміни до розкладу особистого прийому громадян на 2021 рік головою районної у місті ради, заступником голови районної у місті ради, секретарем виконавчого комітету районної у місті ради, керівниками виконавчих органів районної у місті ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 23 грудня 2020 року № 133 «Про розклад особистого прийому громадян на 2021 рік», а саме:

другий абзац цього розкладу викласти у такій редакції:

«Заступник голови районної

у місті ради

ЖАРОВА                                          щосереди                                       з 09.00 до 11.00

Ірина Миколаївна                                                                        (кабінет № 2)»

 

2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (АБРАМОВА) забезпечити розміщення цього рішення на офіційному вебсайті районної у місті ради.

3. Керівникам виконавчих органів районної у місті ради забезпечити розміщення цього рішення на дошках оголошень у приміщеннях, де розташовані виконавчі органи районної у місті ради.

 

Голова районної у місті ради                         Віктор ЗАКАБЛУКОВЬКИЙ

 

Ольга Новак 35 12 71