Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №125

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 10 грудня 2020 року                                                                               № 125

 

Про надання дозволу опікуну

М*на виконання дій

від імені недієздатної матері

Б*

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34,             статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,                      статтею 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», розглянувши заяву опікуна М*від 25 січня 2020 року вх. № М-* о/п , враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу № 12 від 04 грудня 2020 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1. Дозволити опікуну М* виконати дії щодо зняття з реєстрації місця проживання недієздатну матір Б*, 18.11.1941 року народження, за адресою:               м. Кропивницький, вул. В*, *, корп. *, кв. * та зареєструвати місце її проживання за адресою: м. Кропивницький, вул. Є*, *, кв. *.

 

         2. Зобов’язати опікуна МІЛАН Н.В. надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії документів, що підтверджують факт місця реєстрації недієздатної матері БОНДАРЕНКО Г. М. за новою адресою,  в місячний термін, з дня прийняття цього рішення.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, заступника голови районної у місті ради ЖАРОВА І.М.

 

 

Заступник голови районної у місті ради                             Ірина ЖАРОВА

 

 

 

Тетяна ГОЛУБ 32 13 83