Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №11

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 15 лютого 2022 року                                                  № 11

 

Про приєднання квартир до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 12

 

          Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 13 частини                       6 рішення Кропивницької міської ради від 25 березня  2021 року № 168 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кропивницькою міською радою Подільській та Фортечній районним у м. Кропивницькому радам восьмого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяви громадян, згоду квартального комітету № 12 Фортечного району м. Кропивницького (витяг з протоколу № 2 від 22 січня 2022 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет № 12 Фортечного району м. Кропивницького:

 

1.1. Квартиру № * житлового будинку № * по вул. А* у            м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. В* на підставі договору купівлі-продажу від 18 грудня                 2012 року № *.

 

1.2. Квартиру № * житлового будинку № * по вул. А* у            м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. С* на підставі договору купівлі-продажу від 15 жовтня 2011 року № *.

 

1.3. Квартиру № * житлового будинку № * по вул. А* у            м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. З* на підставі договору купівлі-продажу від 14 березня                 2020 року № *.

 

1.4. Квартиру № * житлового будинку № * по вул. А* у            м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. Г* на підставі договору купівлі-продажу від 30 березня                 2021 року № *.

 

1.5. Квартиру № * житлового будинку № * по вул. А* у            м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. П*на підставі свідоцтва про право власності на нерухоме майно від               11 січня 2012 року № *.

 

1.6. Квартиру № * житлового будинку № 17*по вул. А* у            м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. К*на підставі договору купівлі-продажу від 20 грудня                 2014 року №*.

 

1.7. Квартиру № * житлового будинку № * по пров. С* у                        м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. З*на підставі договору купівлі-продажу від 18 липня                2008 року № *.

 

1.8. Квартиру № 3 житлового будинку № * по вул. В* у                        м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить                                 гр. З*на підставі договору купівлі-продажу від 17 листопада 2015 року № *.

 

1.9. Квартиру № * житлового будинку № *по вул. Р* у                        м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. А*на підставі договору купівлі-продажу від 20 лютого                2017 року № *.

 

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (О.Голуб) довести це рішення до відома голови квартального комітету                     № 12 Фортечного  району м. Кропивницького Т.Мельник.

 

        

Голова районної у місті ради                             Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ                                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Голуб 32 13 83