Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №10

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «21» січня 2020 року                                     10

 

Про приєднання квартир до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 27

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від                          10 червня 2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяви громадян, згоду квартального комітету № 27 Фортечного району м. Кропивницького (протоколи від 16 та 20 грудня 2019 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет №  27 Фортечного району м. Кропивницького:

 

         квартиру № ** житлового будинку № ** по вулиці Івана Олінського                        у м. Кропивницькому, яка на праві приватної спільної часткової власності належить гр. Б*** Л** О**, С*** В** П**, С*** М** В**, Г***А** В**, згідно зі свідоцтвом про право власності на житло від 06 серпня 1993 року              № **;

                                                       

         квартиру № ** житлового будинку № ** по вулиці Володимира Антоновича у м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить гр. К*** В** М**, згідно зі свідоцтвом про право на спадщину за законом від 03 вересня  2019 року № **.

 

                                                        2

 

          2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (Тадеуш А.М.) довести це рішення до відома голови квартального комітету               № 27  Фортечного  району м. Кропивницького Полянської Л.В.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб Т.В.) довести це рішення до відома заявників.

 

 

Голова районної у місті ради                                        О. Кришко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голуб Т.В. 22 97 79