Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Рішення №107

 

                                                         У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА  РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 17 листопада 2020 року                                                                 № 109

 

Про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення  виконавчого комітету за 9 місяців 2020 року

 

            Керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету В. ЗАКАБЛУКОВСЬКОГО про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2020 року, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

           1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету В. ЗАКАБЛУКОВСЬКОГО про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2020 року взяти до уваги.

          2. Роботу відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2020 року визнати задовільною.

         3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету (ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ) продовжити реалізацію заходів, спрямованих на надання пільг та соціальних гарантій  громадянам відповідно до  чинного законодавства.

 

 

 

Заступник голови

районної у місті ради                                                                     Ірина ЖАРОВА

 

 

 

 

Олена КОВАЛЬ 37 12 93  

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців  2020 року

 

           Відділ персоніфікованого обліку є складовою частиною управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної         у м. Кропивницькому ради (далі – управління).

           Основні завдання відділу: ведення та підтримання в актуальному стані  Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги; нарахування пільг на житлово-комунальні послуги особам, які мають право на  пільги; проведення виплати щорічної разової допомоги відповідно до законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про жертви нацистських переслідувань", про Державний бюджет на відповідний рік; здійснення відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідно до чинного законодавства та надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого; виплата соціальних стипендій студентам (курсантам)  вищих навчальних закладів; виконання обласної комплексної Програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил,  членів їх сімей, сімей  загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020; виплата матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.

           За звітний період відповідно до зазначених вище законів України на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету перебуває 32 637 осіб, у тому числі:

           5 075 осіб – "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

   7 705 осіб – "Про основні  засади соціального захисту ветеранів праці та  інших громадян похилого віку в Україні";

   8 362 особи –  "Про статус і соціальний захист дітей війни";

   1 361 особа – "Про    статус   і   соціальний   захист    громадян,   які                                                                                         

постраждали  внаслідок  Чорнобильської  катастрофи";           

   1 388 осіб- "Про   статус  ветеранів    військової   служби,    ветеранів   органів   внутрішніх   справ   і   деяких   інших  осіб  та  їх   соціальний захист", "Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації в Україні";                                          

  7 осіб – "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні";

  7 289 осіб – "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні";

  2 особи – "Про жертви нацистських переслідувань";

  262 особи – "Про пожежну безпеку", "Про Службу безпеки  України",                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

"Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про міліцію", "Про правові засади  цивільного захисту";

101 особа – "Про освіту", "Основи законодавства про культуру";               

1 085 осіб – "Про охорону дитинства".                                                                            

За 9 місяців звітного року відділом персоніфікованого обліку управління нараховано  пільг:

на житлово – комунальні послуги на загальну суму 41 479 36 грн.;

тверде паливо та скраплений газ –77 282 грн.;

інші пільги – 215 937 грн.

Відповідно до законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про жертви нацистських переслідувань" проведено своєчасну виплату разової грошової допомоги до 5  травня 5 541 особі  на загальну суму 8 058 705 грн.

           Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня                  2007 року № 99 "Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого" та рішення Кіровоградської міської ради від 13 липня 2007 року № 318 "Про затвердження розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого" виплачено допомогу 49 сім’ям  на загальну суму  49 000 грн.

           Відшкодовано витрати на поховання сім’ям померлих 23 пільговиків, які мають статус учасника бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, на суму 196 377 грн.

           На виконання обласної комплексної Програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил,  членів їх сімей, сімей  загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від  19  вересня   2014 року № 650 (в редакції рішення від              21 вересня 2018 року № 538), з початку року управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету  проведено виплату одноразової матеріальної допомоги одному  пораненому учаснику ООС на лікування у розмірі  10 000 грн., та шістьом родинам загиблих військовослужбовців на загальну суму 120 000 грн.                 

             На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 19 жовтня           2016 року № 719 "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей", з початку  2020 року  районною комісією з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради, розглянуто три заяви від громадян стосовно призначення грошової компенсації для отримання житла,  всі вирішено позитивно, а саме: одній особі з інвалідністю внаслідок війни та двом членам родини загиблих військовослужбовців  призначено  грошову компенсацію для придбання житла на загальну суму             3 647 939 грн.  

           Кошти  заявникам буде перераховано на їх спеціальні рахунки при надходженні із державного бюджету.

           На виконання постанови  Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року № 185 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби" проведено виплату матеріальної допомоги 50 військовослужбовцям на загальну суму 156 284 грн.

           На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1045 "Деякі питання виплати соціальної стипендії студентам (курсантам) вищих навчальних закладів" проведено виплату соціальної стипендії на загальну суму 2 944 999 грн.

           Всю роботу спеціалістів відділу  за звітний період було направлено на неухильне дотримання вимог законодавства України і виконання своїх повноважень на належному рівні.

 

 

 

Начальник управління

соціального захисту населення

виконавчого комітету                                 Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ