Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «____» грудня 2021 року                                                                 № _____

 

Про затвердження Положення про

опікунську раду при виконавчому

комітеті Фортечної районної

у м. Кропивницькому ради

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування України», статтею 56 Цивільного кодексу України, пунктами 1.3, 1.4, 1.6 Правил опіки та піклування, затверджених спільним наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціального політики України від 26 травня 1999 року № 34/166/131/88,  пунктом 9 частини 6 рішення Кропивницької міської ради від 25 березня 2021 року                 № 168 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кропивницькою міською радою Подільській та Фортечній районним у м. Кропивницькому радам восьмого скликання та їх виконавчим органам», виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради згідно з додатком.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 23 березня 2012 року № 36 «Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради та її складу».

 

 

Голова районної у місті ради               Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

 

Тетяна Голуб  32 13 83