Перейти до вмісту Перейти до головної навігації Skip to footer

Про приєднання квартири до території, у межах якої діє квартальний комітет № 11

                                                                       проєкт

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «____» січня 2022 року                                                                   №____

 

Про приєднання квартири до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 11

 

          Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 13 частини 6 рішення Кропивницької міської ради                            від 25 березня  2021 року № 168 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кропивницькою міською радою Подільській та Фортечній районним у м. Кропивницькому радам восьмого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», рішення Фортечної районної у місті Кропивницькому ради від         26 листопада 2021 року «Про внесення змін у додатки до рішення районної у місті ради від 10 вересня 2021 року № 65 «Про надання дозволу на створення органів самоорганізації населення Фортечного району м. Кропивницького», розглянувши заяви громадян В***, В*** вх. № 383 о/п від 23 грудня  2021 року, згоду квартального комітету Фортечного району м. Кропивницького (витяг з протоколу № 4 від 13 грудня 2021 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет № 11 Фортечного району м. Кропивницького квартиру № * житлового будинку         № ** по вул. Н**** у м. Кропивницькому, яка на праві спільної часткової власності належить гр. В*** Л** П**, В*** Н** С**, В*** В** О** на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом від 27 жовтня 2021 року № **.

 

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (О.Голуб) довести це рішення до відома голови квартального комітету                     № 11 Фортечного  району м. Кропивницького Є. Кривдюк.

        

Голова районної у місті ради                           Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ                                                           

 

 

Віталій Волохов 32 13 83