Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Тридцять друга позачергова сесія

 У К Р А Ї Н А
Фортечна районна у м. Кропивницькому рада сьомого скликання

П Р О Т О К О Л
Тридцять другої позачергової сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання

м. Кропивницький                                                                                                                           від 20 серпня 2020 року

 

Жарова І.М.

Шановні колеги! Сьогодні, 20 серпня 2020 року, у роботі тридцять другої позачергової сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради зареєструвалися та беруть участь 22 депутати Фортечної районної у м. Кропивницькому ради, а також керівники виконавчих органів районної у місті ради.

Жарова І.М.

Відповідно до статті 80 Регламенту Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання троє депутатів повідомили мене про те, що не зможуть взяти участь у роботі сесії з поважних причин, а саме Вахнік Ігор Іванович, Чибітько Олександр Андрійович та Якименко Ігор Андрійович.
Кворум для проведення пленарного засідання тридцять другої позачергової сесії районної у місті ради забезпечено. Є пропозиція розпочати пленарне засідання ради.
Заперечень немає? - Немає.
Отже, пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання оголошується відкритим!

(Звучить Державний Гімн України)

Жарова І.М.

На пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії районної у місті ради сьогодні запрошено Поповкіну І. В. – начальника фінансового відділу районної у місті ради, Голуб Т. В. – завідувача відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету, Закаблуковського В.О. – начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради, Місюню Лілію Валеріївну - директора комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницького ради», Локареву Наталію Павлівну – секретаря голову Кіровської районної у місті Кіровограді виборчої комісії.

Жарова І.М.

Шановні присутні, враховуючи рішення районної у місті ради від 21 липня 2020 року № 238 «Про дострокове припинення повноважень депутата Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання» хочу надати слово секретарю Кіровської районної у місті Кіровограді виборчої комісії Локаревій Наталії Павлівні.

Локарева Н.П. – секретар Кіровської районної у місті Кіровограді виборчої комісії зачитує постанову Кіровської районної у місті Кіровограді виборчої комісії від 03 серпня 2020 року № 69 «Про заміщення депутата у багатомандатному виборчому округу з виборів депутатів Кіровської районної у місті Кіровограді ради на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року» (додається).


Жарова І.М.

Шановний Миколо Сергійовичу, приєднуємося до привітань та просимо Вас, як депутата Фортечної районної у м. Кропивницькому ради зареєструватися.

Жарова І.М.

Отже, у залі присутні 23 депутата.

Жарова І.М.

Шановні депутати!

Нагадую вам, що відповідно до статті 107 Регламенту Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання депутати, які бажають виступити з питань «Різне», повідомляють про це перед відкриттям або під час роботи сесії голову районної у місті ради (головуючого на сесії) або організаційний відділ виконкому.

Жарова І.М.

Шановні колеги!

Відповідно до статті 120 Регламенту на час роботи сесії утворюється секретаріат у кількості п’яти осіб: чотирьох депутатів та одного працівника організаційного відділу виконавчого комітету.

Пропоную обрати головою секретаріату Захарченко Олега Олександровича; членами секретаріату: Пугача Валерія Валерійовича, Сидоренко Олену Олександрівну, Чабаненка Сергія Васильовича та Тадеуш Анну Миколаївну, завідувача організаційного відділу виконкому.

Жарова І.М.

- Заперечень немає? - Немає.
Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб затвердити секретаріат персонально у складі Захарченко Олега Олександровича - голови секретаріату, Пугача Валерія Валерійовича, Сидоренко Олени Олександрівни, Чабаненка Сергія Васильовича та Тадеуш Анни Миколаївни, членами секретаріату – 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? - Немає.
Пропозицію прийнято одноголосно. Дякую!
Прошу зайняти місця у секретаріаті.

Жарова І.М.

Шановні колеги!

До порядку денного пленарного засідання тридцять другої позачергової сесії районної у місті ради пропонуються такі питання:

1. Про депутатські запити.
Доповідає Жарова І.М. – заступник голови районної у місті ради.
2.Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 20 грудня 2019 року № 221 «Про районний у місті бюджет на 2020 рік».
Доповідає Поповкіна І. В. – начальник фінансового відділу Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.
3. Про затвердження структури та штатної чисельності працівників комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради».
Доповідає Місюня Л. В. – директор комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницького ради»
4. Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання.
Доповідає Жарова І.М. – заступник голови районної у місті ради.
5. Різне.

Жарова І.М.

Є пропозиція прийняти порядок денний за основу.
Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб прийняти запропонований порядок денний за основу? - 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? - Немає.
Порядок денний прийнято за основу одноголосно.

Жарова І.М.

У мене, шановні депутати, є пропозиція доповнити порядок денний тридцять другої позачергової першої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради таким питанням:

«Про внесення змін у додаток до рішення районної у місті ради від 11 квітня 2017 року № 104 (зі змінами)»
Доповідає Закаблуковський В.О. – начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Які є пропозиції, зауваження до додаткового питання порядку денного? Немає.

Жарова І.М.

Ставлю на голосування.
Хто за те, щоб доповнити порядок денний зазначеним вище питанням, прошу голосувати? – 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? - Немає.
Пропозиція проходить. Дякую!

Жарова І.М.

Чи є ще пропозиції до зміни порядку денного? Доповнень? Зауважень? Немає.
Пропоную прийняти порядок денний в цілому.
- Хто за? – 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? - Немає.
Порядок денний прийнято в цілому одноголосно.

Жарова І.М.

Нагадую, що відповідно до статті 90 Регламенту Фортечної районної у м. Кропивницькому ради:
для виступів з доповідями (повідомленнями, заявами) – до 15 хв.,
для виступів із співдоповідями – до 10 хв.,
для виступів з викладом депутатського запиту – до 5 хв.,
для виступів (дебатів) – до 5 хв.,
для повторного виступу, виступів з мотивів голосування, процедури ведення сесії, довідок, питань, зауважень, пропозицій – до 3 хв.
Тексти доповідей, співдоповідей чи інформацій після виступу подаються до секретаріату сесії районної у місті ради.

Жарова І.М.

Шановні колеги, перед тим як перейдемо до розгляду першого питання порядку денного «Про депутатські запити», на моє ім’я надійшло повідомлення.

Повідомлення про внесення змін у персональний склад депутатської фракції від політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Враховуючи рішення Фортечної районної у м. Кропивницькому ради від 23 червня 2020 року № 231 «Про обрання заступника голови Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання» та постанову Кіровської районної у м. Кіровограді виборчої комісії від 03 серпня 2020 року № 69 «Про заміщення депутата у багатомандатному виборчому округу з виборів депутатів Кіровської районної у місті Кіровограді ради на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року», повідомляємо вас про зміни у персональному складі депутатської фракції політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність», а саме:

виключено з персонального складу депутатської фракції політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» депутата районної у місті ради сьомого скликання Жарову І. М.;
включено до персонального складу депутатської фракції політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» депутата районної у місті ради сьомого скликання Шамшура М. С.

Жарова І.М.

Шановні депутати, переходимо до розгляду першого питання порядку денного «Про депутатські запити».
Станом на сьогодні до організаційного відділу надійшов один депутатський запит від Борисова Д.С депутата районної у місті ради.
- Денис Сергійович, прошу вас оголосити запит.

Борисов Д. С. - депутат районної у місті ради від Кіровоградської міської організації радикальної партії Олега Ляшка озвучив запит щодо необхідності капітального ремонту будинку № 25 по вулиці Молодіжній. Попросив підтримати його запит.

Жарова І.М.

Питання є по запиту? Немає.

Жарова І.М.

Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб підтримати проект рішення «Про депутатський запит депутата районної у місті ради Борисова Д.С. від 20 серпня 2020 року № б/н.» в цілому, прошу голосувати? – 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? – Немає.
- Не голосували? – Немає.
Рішення прийнято в цілому одноголосно.

Жарова І.М.

Шановні колеги, переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 20 грудня 2019 року № 221 «Про районний у місті бюджет на 2020 рік».

Жарова І.М.

- Інно Василівно, прошу Вас.

Поповкіна І. В. - начальник фінансового відділу районної у місті ради зачитала пояснювальну записку про внесення змін до рішення районної у місті ради від 20 грудня 2019 року № 221 «Про районний у місті бюджет на 2020 рік. (додається)

Жарова І.М.

Чи є запитання, до Інни Василівни? - Немає.
Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб прийняти проект рішення «Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 20 грудня 2019 року № 221 «Про районний у місті бюджет на 2020 рік» в цілому, прошу голосувати? – 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? - Немає.
- Не голосували? – Немає.
Рішення прийнято в цілому одноголосно.

Жарова І.М.

Шановні депутати, переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про затвердження структури та штатної чисельності працівників комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради».

Жарова І.М.

- Ліліє Валеріївно, прошу Вас.

Місюня Л. В. – директор комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницького ради» доповіла, що зміни у структурі та штатній чисельності працівників реабілітаційного центру необхідні для отримання закладом ліцензії на впровадження господарської діяльності з медичної практики та розширення допомоги дітям з інвалідністю. Для запуску роботи відділення медичної реабілітації необхідно розширити штатну структуру Центру – завідуючий відділенням медичної реабілітації. Додатково вона зазначила, що зміни у структурі та штатній чисельності працівників комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницького ради» проводяться за рахунок перерозподілу у рамках існуючої кількості штатних одиниць.

Жарова І.М.

Чи є запитання, до Лілії Валеріївни? - Немає.
Які будуть пропозиції?

Голуб Д.В. – депутат районної у місті ради від Кіровоградської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» зазначив, що дане питання розглядалось на засіданні постійної комісії районної у місті ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку і є пропозиція проголосувати за це питання в цілому.

Жарова І.М.

Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб прийняти проект рішення «Про затвердження структури та штатної чисельності працівників комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» в цілому, прошу голосувати? – 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? - Немає.
- Не голосували? – Немає.
Рішення прийнято в цілому одноголосно.


Жарова І.М.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Фортечної районної у місті ради сьомого скликання».

Жарова І.М.

Враховуючи рішення районної у місті ради від 21 липня 2020 року № 237 «Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання» та постанову Кіровської районної у м. Кіровограді виборчої комісії від 03 серпня 2020 року № 69 «Про заміщення депутата у багатомандатному виборчому округу з виборів депутатів Кіровської районної у місті Кіровограді ради на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року», виникла необхідність внести зміни до персонального складу постійних комісій Фортечної районної у місті Кропивницькому ради, затвердженого рішенням районної в місті ради від 22 грудня 2015 року № 16 «Про обрання персонального складу постійних комісій Фортечної районної у місті Кропивницькому ради», а саме:

ввести Шамшура Миколу Сергійовича до складу постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.

Жарова І.М.

Є пропозиція прийняти даний проект рішення в цілому.
Заперечень немає? - Немає.
Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб прийняти проект рішення «Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Фортечної районної у місті ради сьомого скликання» в цілому, прошу голосувати? – 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? – Немає.
- Не голосували? – Немає.
Рішення прийнято в цілому одноголосно.

Жарова І.М.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про внесення змін у додаток до рішення районної у місті ради від 11 квітня 2017 року № 104 (зі змінами)»
- Прошу Вас, Вікторе Олександровичу.

Закаблуковський В. О. - начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради доповів, що відповідно до рішення Кіровоградської міської ради від 28 липня 2016 року № 456 "Про рекомендовану чисельність виконавчих органів Кіровської та Ленінської районних у місті Кіровограді рад" (зі змінами від 18 серпня 2020 року №____) необхідно внести зміни у додаток до рішення районної у місті ради від 11 квітня 2017 року №104 "Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Фортечної районної у м. Кропивницькому ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради", а саме: у пункті 8 додатка "Управління соціального захисту населення (юридична особа)" в колонці "Загальна чисельність" слова і цифри "265,5 (в тому числі територіальний центр – 106,5)" замінити словами і цифрами "267,5 (в тому числі територіальний центр – 106,5)".

Барабаш О. В. - депутат районної у місті ради від Кропивницької міської організації політичної Партії «Європейська Солідарність», запропонував підтримати проект рішення та проголосувати в цілому.

Жарова І.М.

Є пропозиція прийняти даний проект рішення в цілому.
Заперечень немає? - Немає.

Жарова І.М.

Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб прийняти проект рішення «Про внесення змін у додаток до рішення районної у місті ради від 11 квітня 2017 року № 104 (зі змінами)» в цілому, прошу голосувати? – 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? – Немає.
- Не голосували? – Немає.
Рішення прийнято в цілому одноголосно.

Жарова І.М.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Різне».

Жарова І.М.

У когось є питання, пропозиції, які б ви хотіли розглянути в «Різному»? – Немає.

Жарова І.М.

Шановні депутати, питання, які було заплановано на розгляд тридцять другої позачергової сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання, розглянуто.

Дозвольте тридцять другу позачергову сесію Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання оголосити закритою.

(Звучить Державний Гімн України).

Жарова І.М.

Дякую всім за участь у сесійному засіданні. На все добре!

 

 

 

Заступник голова районної у місті ради                                                              І. Жарова

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада