Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про стан нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій управлінням Пенсійного фонду України (Кіровський район) в м. Кіровограді

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від „20” серпня  2013 року                                                  № 68

 

Про стан нагляду за правильністю

призначення та виплати пенсій

управлінням Пенсійного фонду

України (Кіровський район)

 в м. Кіровограді

 

Керуючись статтею 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та заслухавши інформацію начальника  управління соціального захисту населення виконкому  Бринзи М.А. про стан нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій управлінням Пенсійного фонду України (Кіровський район)   в   м.  Кіровограді   за   період  з  01 серпня  2012 року по

31 липня 2013 року, виконком районної у місті ради

 

В  И  Р  І  Ш  И  В :

 

          1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконкому Бринзи М.А. про стан нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій управлінням Пенсійного фонду України (Кіровський район) в м. Кіровограді взяти до уваги.

2. Роботу управління соціального захисту населення виконкому з питання нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій управлінням Пенсійного фонду України (Кіровський район)  в м. Кіровограді визнати задовільною.

3. Начальнику управління соціального захисту населення виконкому Бринзи М.А. забезпечити виконання покладених на управління повноважень щодо здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій управлінням Пенсійного фонду України (Кіровський район) в м. Кіровограді.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                           О. Рацул

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про стан виконання  нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій    управлінням Пенсійного фонду України (Кіровський район) в м. Кіровограді за період з 01 серпня 2012 року по 31 липня 2013 року.

 

 

Відповідно до статті 103 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Пенсійного фонду України від 04 липня 2002 року     №308/54   (зі     змінами,   внесеними    згідно  з наказом від 04 лютого

2004 року №25/8) на відділ з нагляду  за правильністю призначення і виплати пенсій управління соціального захисту населення виконкому покладено функції здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку)  і  виплати  пенсій  управлінням  Пенсійного  фонду  України (Кіровський район) в м. Кіровограді.

             Нагляд за правильністю та своєчасністю призначення (перерахунку) пенсій здійснюється шляхом перевірок матеріалів пенсійних справ, щодо яких органами Пенсійного фонду України прийнято рішення про призначення (перерахунок) або відмову в призначенні (перерахунку) пенсій та відстрочку часу призначення пенсії відповідно до законів, згідно з якими органами Пенсійного фонду України призначаються (перераховуються) пенсії. У ході здійснення нагляду за правильністю та своєчасністю нарахування, виплати та припинення виплати пенсії провадяться: перевірка правильності нарахування та складання документів для виплати пенсій через підприємства, установи, організації, що здійснюють виплату і доставку пенсій; перевірка виплати пенсій за разовими дорученнями при зміні місця проживання, виїзді на постійне місце проживання за кордон та в інших випадках; перевірка правильності виплати пенсій особам, які перебувають на повному державному утриманні; перевірка правильності проведення відрахувань з пенсій та утримання надміру виплачених сум пенсій; перевірка правильності виплати допомоги на поховання та виплати недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера; перевірка правильності здійснення індексації пенсії. Ці перевірки здійснюються відповідно до графіків, погоджених з органами Пенсійного фонду України.

Спеціалістами відділу з нагляду за правильністю призначення і виплати    пенсій    управління    за період   з 01 серпня 2012 року по 31 липня

2013 року проведено відповідну роботу.

Так, із призначених відділом пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України (Кіровський район) в м. Кіровограді   2252 пенсій, управлінням перевірено - 2252. Тобто перевірками охоплено 100% пенсійних справ. Крім того, перевірено 5202 перерахунки  і 1634  виплати допомоги на поховання померлих пенсіонерів Кіровського району м. Кіровограда. У результаті перевірок виявлено 78 помилок на загальну суму переплат – 281,09 грн. та  недоплат – 16262,32  грн. 

Додатково перевірено перерахунки пенсійних справ осіб, які мають право на:

перерахунок у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму:

01 жовтня 2012 року - 856,00 грн.;

01 грудня 2012 року – 884,00 грн.;

01 січня 2013 року    – 894,00 грн.

 

          перерахунок пенсії з 01 березня 2013 року  відповідно до частини другої статті 42 Закону України " Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

перерахунок підвищень до пенсій з 01 січня 2013 року відповідно до Закону України „ Про внесення змін до Закону України  „ Про статус  ветеранів війни,  гарантії  їх  соціального  захисту”  від 18 вересня 2012 року № 5279-УІ.

По результатам проведених перевірок щоквартально складаються письмові звіти  та направляються Департаменту соціального захисту населення  Кіровоградської обласної держадміністрації.

Протягом 2012-2013 років спеціалісти відділу управління неодноразово залучались до перевірок за завданнями Кіровоградської міської та Кіровського району  м. Кіровограда  прокуратур.

Узагальнені результати щодо виявлених переплат і недоплат за матеріалами перевірок для вжиття відповідних заходів направляються, при необхідності, до прокуратури Кіровського району м. Кіровограда.

 Спеціалістами відділу систематично проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота серед населення району з питань пенсійної реформи.                                                                                                                                     Роз’яснення і рекомендації надані 748 громадянам як на особистому прийомі, так і під час здійснення прийому громадян за місцем проживання та роботи. За звітний період проведено 18 таких прийомів. Активну участь спеціалісти відділу приймають в роботі мобільного офісу управління.

Для посилення дієвості процесу  здійснення нагляду необхідно виділити  та встановити для відділу в управлінні Пенсійного фонду України (Кіровський район) в м. Кіровограді комп’ютер та винайти кошти для направлення спеціалістів протягом 2013 – 2014 років на курси підвищення кваліфікації при Міністерстві соціальної політики України.

 

 

 

Начальник управління

соціального захисту

населення                                                                                             М.Бринза

  

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада